یک باریستای تخصصی مسئولیت زیادی دارد. آنها دستهایی هستند که در هر فنجان قهوه ای که در آن سرو می شوند طعم های اصلی را به وجود می آورند. آنها غالباً باید صدای تولید کنندگان باشند و داستان این نوشیدنی را بیان کنند و چرا اهمیت دارند.

بارها و بارها ، آنها وظیفه برانگیختن روابط عاشقانه شخص با قهوه مخصوص را بر عهده دارند.

در اوایل سال جاری ، من در سفر قهرمان قهوه آلی 20 با Agnieszka Rojewska قهرمان جهانی Barista (WBC) آشنا شدم. ما به مدت یک هفته سفر به کلمبیا با چند قهرمان قهوه دیگر رفتیم ، جایی که بینش دست اول را در زمینه تولید قهوه کلمبیا ، فرآوری ، فرهنگ قهوه و موارد دیگر کسب کردیم. به عنوان بخشی از این سفر ، ما از برخی از مزارع خاص قهوه کشور ، از جمله هاسیده ال البراژ و فینکا ال پاراسیسو در ناریوو ، فینکا مونتبلانکو در هویلا ، و لا پالما ی ال توکان در دینامارکا بازدید کردیم.

در حالی که آنجا بودم ، از این فرصت استفاده کردم تا از آگنیسکا سؤال کنم: نقش اصلی باریستای تخصصی چیست؟ و چگونه baristas می تواند آن را به خوبی انجام دهد؟

مجله تفریحی پلمس ، ,قهوه ,قهرمان ,ال ,سفر ,بارها ,که در ,قهرمان قهوه ,، از ,را به ,از اینمنبع

نقد و بررسی فیلم I Am Mother 2019

ویژگی های گوشی Samsung Galaxy A70 برای کاربران

نحوه ی نصب ویندوز ۱۰ با فلش بدون نیاز به سی دی

تصاویر سلنا گومز

نقد و بررسی گوشی های دو دوربینه dual camera

راه های رسیدن به موفقیت شغلی برای زنان

جوک های باحال

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

موسسه زبان های خارجه ی حافظ کشاورزی آنلاین|محصولات کشاورزی|بذر|نهال|کود اخذ ویزای شینگن غرور استیج بیت سه سوته خرید کن تحویل بگیر معرفی اپلیکیشن های جدید معرفی کالا فروشگاهی عاشقانه خرید و فروش قطعات بیل مکانیکی هپکو